اصول صحیح چیدمان ماشین ظرفشویی

سوالات متداول در مورد ماشین ظرفشویی
سوالات متداول در مورد ماشین ظرفشویی

اصول صحیح چیدمان ماشین ظرفشویی

چگونه ماشین ظرفشویی را بارگیری کنیم؟

اصول صحیح چیدمان ماشین ظرفشویی به شما کمک می کند تا شستشوی بهتری از ماشین ظرفشویی خود تحویل بگیرید. اگر برای اولین بار است که از ماشین ظرفشویی خود استفاده می کنید، توصیه می کنیم این ماشین ظرفشویی را با دقت مطالعه کنیدکتابچه راهنمای دستور العمل ابتدا با اصول اولیه آشنا شوید. اگر ماشین ظرفشویی شما از قبل راه اندازی شده است و متوجه شده اید که نتایج شستشو و خشک کردن انتظارات شما را برآورده نمی کند، نکات و ترفندهای زیر اصول بارگیری کامل را در اختیار شما قرار می دهد.

اصول صحیح چیدمان قفسه بالا ماشین ظرفشویی

1. فضای امن برای فنجان، لیوان و کاسه های کوچک. مطمئن شوید که این موارد را در اینجا قرار داده اید و فضای کافی بین آنها باقی می ماند. این امر ضروری است زیرا انسداد می تواند باعث شکستگی شود و از شستشوی صحیح لکه های چربی جلوگیری کند. لیوان های بلند شامپاین و شراب باید در قفسه پایینی قرار گیرند، جایی که می توان آنها را در یک قرار دادنگهدارنده شیشه ایمن.

2. پلاستیک های قابل شستشو در ماشین ظرفشویی را در قفسه بالایی قرار دهید تا آنها را از قرار گرفتن در معرض دمای بالا دور نگه دارید.

طریقه صحیح چیدمان قفسه پایین ماشین ظرفشویی

3. اقلام بزرگتر مانند ظروف، کاسه سالاد و ماهیتابه متعلق به قفسه پایینی هستند ، جایی که فضای بیشتری وجود دارد. حتی می توانید سینی های پخت، قفسه های گریل یا قفسه های یخچال را اضافه کنید.

4. هنگام بارگیری دستگاه نیازی به شستشوی ظروف قبل از آبکشی نیست زیرا برنامه آبکشی این مورد را پوشش می دهد. با این حال، همیشه باید تکه های بزرگ غذایی را که می تواند فیلتر ماشین ظرفشویی را مسدود کند، بتراشید.

5. بشقاب های سرو و تخته های خردکن به کناره می روند. این به این دلیل است که وسایل بزرگ به راحتی می توانند بازوهای اسپری را مسدود کرده و جریان آب را مسدود کنند. هنگامی که نوبت به تمیز کردن تخته خردکن چوبی می‌رسد، توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از خرد شدن، به شستشوی دستی خود بپردازید.

6. گیره برای تمیز کردن . شما می توانید استفاده کنید گیره های کوچک برای اطمینان از اینکه بطری های کودک و سایر اقلام پلاستیکی کوچک، مانند درب و فنجان، برای شستشوی بهداشتی تری قرار می گیرند.

ماشین ظرفشویی بوش
ماشین ظرفشویی بوش

کارد و چنگال

7. چاقوها را با لبه تیز پایین قرار دهید. این به جلوگیری از هرگونه آسیب در هنگام تخلیه ماشین ظرفشویی و همچنین جلوگیری از تماس مستقیم باکتری ها با تیغه کمک می کند.

8. اگر دستگاه شما به کارد و چنگال مجهز نیست، کارد و چنگال را مخلوط کنید . چنگال و قاشق درسبد کارد و چنگالبرای جلوگیری از لانه سازی و مسدود شدن آب باید مخلوط شود. اگر ماشین ظرفشویی شما مجهز به کارد و چنگال است، باید همان اقلام را در کنار یکدیگر قرار دهید تا فضا را حفظ کنید.

چه چیز هایی را نباید در ماشین ظرفشویی بگذارید

ما در مقاله ی چه چیز هایی را نباید در ماشین ظرفشویی بشویید به 9 مورد از چیزهایی که نباید درون ماشین ظرفشویی بگذارید اشاره نموده ایم .

نوشتهٔ پیشین
تعمیرات لباسشویی در منزل

در صورت نیاز به سرویسکار کافیه روی کلید زیر کلیک کنید و اطلاعات مورد نیاز ثبت نمایید.

اصفهان خیابان شهیدان غربی بین کوچه 37 و 39

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.